Marts 2024  
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Rotaļnodarbību plānojums 2023./2024. mācību gadā

 

Liepājas pilsētas dome

LIEPĀJAS KRISTĪGĀ PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE

Reģ.Nr.3001902785,

Celmu ielā 4, Liepājā, LV-3417, tāl.3441699, 3442102, fax. 3442102,

e-pasts: kristigais@liepaja.edu.lv

APSTIPRINU

 

                                                                                                 Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes                    

Vadītāja I.Veiķeniece

 

­ ––––––––––––––––––––––

04.09.2023

Rotaļnodarbību plānojums

2023./2024. mācību gads

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Cālēni”

Līdz 3 gadi

Dabaszinātņu joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 8.30 – 8.45

Valodu joma

Mūzika 9.00 - 9.15

Veselība un fiziskās aktivitātes.

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 9.00 - 9.15

Veselība un fiziskās aktivitātes

Sociālā un pilsoniskā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes/Mīkstā zāle

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Podziņas”

Līdz 3 gadi

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 9.00 – 9.15

Veselība un fiziskās aktivitātes

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes/Mīkstā zāle

 Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 8.30 – 8.45

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Mūzika 9.15 – 9.30

Veselība un fiziskās aktivitātes

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Eņģelīši”

3-4 gadi

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 9.30-9.50

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes/Mīkstā zāle

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 9.35-9.55

 

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 9.35-9.55

 

Sociālā un pilsoniskā joma 

Mūzika 9.40-10.00

Veselība un fiziskās aktivitātes.

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

“Magonītes”

3-4 gadi

Dabaszinātņu joma
Veselība un fiziskās aktivitātes 9.35 – 9.55

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes/Mīkstā zāle

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 9.30-9.50

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 9.00 – 9.20

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Mūzika 8.45 - 9.05

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Pelēni”

4-5 gadi

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 9.00 – 9.20

 

Matemātikas joma
Veselība un fiziskās aktivitātes

Mūzika 15.00–15.20

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma
Mūzika 10.40 – 11.00

Veselība un fiziskās aktivitātes

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

Sociālā un pilsoniskā joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes 9.00 – 9.20

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Taurenīši”

4-5 gadi

 

 

Dabaszinātņu joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

Matemātikas joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes zālē 10.10-10.30

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma  

Mūzika 8.30 – 8.50

Veselība un fiziskās aktivitātes

10.10 – 10.30

Sociālā un pilsoniskā joma

Mūzika 10.10-10.30

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

 

„Bitītes”

4-5 gadi

 

 

 

 

 

 

Dabaszinātņu joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

Mūzika 15.30-15.50

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

9.00 – 9.20

Valodu joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Mūzika 8.00-8.20

Veselība un fiziskās aktivitātes

9.35 – 9.55

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Spārītes”

5-6 gadi

Matemātikas joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

Mūzika 16.05 – 16.25

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Dabaszinātņu joma  

Veselība un fiziskās aktivitātes

15.05-15.25

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 9.25 – 9.45

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 10.10 – 10.30

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Bizbizmārītes”

5-6 gadi

 

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

10.40 – 11.00

 

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

Mūzika 16.05-16.25

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 8.15-8.35

Veselība un fiziskās aktivitātes

14.30-14.50

 

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Rūķīši”

6-7 gadi

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

10.10 – 10.30

Mūzika 15.00 – 15.20

 

 

Matemātikas joma
Veselība un fiziskās aktivitātes

9.00 – 9.20

 

Valodu joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma
Veselība un fiziskās aktivitātes

Mūzika 9.55-10.15

Sociālā un pilsoniskā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

„Mazputniņi”

6-7 gadi

 

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma

Mūzika 10.00-10.20

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

 

 

Dabaszinātņu joma

Veselība un fiziskās aktivitāte

9.35-9.55

Valodu joma

Mūzika 10.05 – 10.25

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

 

Matemātikas joma

Veselība un fiziskās aktivitātes

 

Sociālā un pilsoniskā joma

Veselība un fiziskās aktivitātes 10.45 – 11.05

 

               

 

 

Grupa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

 

Mūzika

Sports

Mūzika

Sports

Mūzika

Sports

Mūzika

Sports

Mūzika

Sports

„Cālēni” 2-3

 

 

 

8.30-8.45

9.00-9.15

 

9.00-9.15

 

 

Mīkstā zāle

„Podziņas” 2-3

9.00 - 9.15

 

 

 

 

Mīkstā zāle

 

8.30-8.45

9.15 - 9.30

 

„Eņģelīši”. 3-4

9.30 - 9.50

 

 

Mīkstā zāle

 

9.35-9.55

 

9.35-9.55

9.40 – 10.00

 

„Magonītes” 3-4

 

9.35-9.55

 

Mīkstā zāle

9.30-9.50

 

 

9.00-9.20

8.45 – 9.05

 

„Pelēni” 4-5

 

9.00-9.20

15.00- 15.20

 

10.40-11.00

 

 

 

 

9.00-9.20

„Taurenīši”. 4-5

 

 

 

 

 

10.10-10.30

8.30 – 8.50

10.10-10.30

10.10-10.30

 

„Bitītes” 4-5

 

 

15.30- 15.50

 

 

9.00 – 9.20

 

 

8.00 -8.20

9.35 – 9.55

„Spārītes” 5-6

16.05-16.25

 

 

 

 

15.05-15.25

9.25-9.45

 

 

10.10 –10.30

„Bizbizmārītes”. 5-6

 

10.40-11.00

16.05-16.25

 

8.15-8.35

14.30-14.50

 

 

 

 

„Rūķīši” 6-7

15.00-15.20

10.10-10.30

 

9.00-9.20

 

 

9.55-10.15

 

 

 

„Mazputniņi” 6-7

10.00- 10.20

 

 

9.35-9.55

10.05-10.25

 

 

 

 

10.45-11.05

 

EVA

Nodarbība

Otrdiena

piedalās grupās

 

Skolotāja darba likmeNATĀLIJA

Nodarbība

Ceturtdiena

piedalās grupās

 

JANA

Nodarbība zālē

Nodarbība laukā

 

„Cālēni”, „Podziņas”

“Eņģelīši”

“Magonītes”

 

Mīkstā zāle

 

Skolotāja darba likme = 40 st.nedēļā (34 kontaktstundas + 6 gatavošanās stundas)

 

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009