Oktobris 2019  
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

"Nāc un vingrot sāc!"

   Pirmsskolas izglītības iestāde piedalījās projektā "Olimpiskā diena 2019". Projekts norisinājās izglītības iestādē šā gada 20. septembrī. Izglītojamie papildināja zināšanas par dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem. Bērni ar aizrautību izpildīja rīta vingrojumu kompleksu, piedalījās stafetēs un citās sporta sacensībās.

   Izglītības iestāde aktualizēja ne tikai veselīga dzīves veida izkopšanu, bet arī nezūdošas sporta vērtības - draudzību, cieņu un izcilību.

 

 

  Lai jaunajā 2019./ 2020. mācību gadā pietiek pacietības, pilns ar radošiem panākumiem, neizsīkstošu enerģiju un veiksmes.

Kanisterapijas suņi

   Pie mums ciemos “Eņģelīšu “ un “ Taurenīšu “ grupā bija kanisterapijas suņi. Speciāli apmācīti sunīši ,kas  sākumā rādīja ko  prot un ko ir iemācījušies,  tad iesaistīja arī bērnus, kopā ar suņiem bija dažādas aktivitātes. 

 Rakstu sagatavoja skolotāja Ieva Varkale :) 

"Skola 2030"

   Pirmsskolas izglītības iestāde ir iesaistījusies SKOLA 2030 "Kompetenču izglītība" projekta vadlīniju īstenošanā. Šā gada 10. aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē viesojās Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" vadītāja un skolotājas. Viesi ieguva papildus pieredzi, kā pozitīvā, bērniem draudzīgā un radoši izglītojošā pedagoģiskajā procesā tiek īstenota kompetenču izglītība. 

 

Pateicība skolotājām E. Biteniecei un I. Straumiņai par dalīšanos pieredzē.

 

 

Citāda mācību diena

 

 Pirmsskolas izglītības iestādei sadarbojoties ar Liepājas pirmsskolas izglītības iestādi "Delfīns", noritēja ļoti veiksmīga pieredzes apmaiņa par to, kā draudzīgā un pozitīvā vidē veikt dažādotus fizikas eksperimentus. Izglītības iestāžu audzēkņi iejutās zinātnieku lomā, izpildot saistošus eksperimentus "Citādas mācību dienas 2019" ietvaros.

 

 

Vecvecāku diena 2019

Man krūtīs maza sirsniņa,
Tā dziļi, dziļi apslēpta.
Tuk, tuk, tur sit mazs pulkstenīts,
Es - vecvecāku mīlulītis.

 

 

Paldies ikvienas grupas mīļajiem, atsaucīgajiem, enerģiskajiem vecvecākiem par dalību pirmsskolas izglītības iestādes

"Vecvecāku dienās"!!!

 

 

 

Novēlējums Latvijas valsts svētkos!

 

Kur koki aug visstaltākie? 

Kur mākoņi visbaltākie?  

Kur putni dzied visskaļāk? 

Kur zāle zeļ viszaļāk? 

Dzimtenē.  

Kur avoti visdzidrākie?  

Kur kovārņi visgudrākie?  

Kur kaķi ņaud vismīļāk? 

Kur zivis peld visdziļāk?  

Dzimtenē.  

Kur mellenes vismellīgāk?  

Kur pļavas zied viskošāk?  

Kur pasaulē vis drošāk?  

Dzimtenē.

Savā tautā. /Pēteris Brūvers/

 

"Gada darbinieks 2018"

   "Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejieties cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas jums ir! Dāvājiet smaidus un labestību! Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī jūs." /Ogs Mandino/

   

   Šā gada 14. novembrī izglītības iestādē norisinājās tradicionāli izkoptais pasākums "Gada darbinieks". Dziļa pateicība  Ieva Reinfelde - Gorlačeva un Ieva Kopštāle par nesavtīgi ieguldīto darbu izglītības iestādes labā. 

 

"Mēs sportojam Latvijai"

 

   Šā gada 12. un 13. novembrī pirmsskolas izglītības iestādē norisinājās sporta izpriecas visām vecuma bērnu grupām ar saukli "Mēs sportojam Latvijai".

   Bērnus sagaidīja sporta izpriecu galvenais varonis - Latvijas parastā vāverīte. Kopā ar vāverīti bērni piedalījās dažādās sporta izpriecās, kā veiklības stafetēs,  vispārattīstošie vingrojumi kopā ar dabas materiāliem, neizpaliekot arī bez atjautības uzdevumiem un kustību rotaļām.

  Pasākuma laikā bērni ne tikai stiprināja veselību, sportojot āra vidē, bet arī sadraudzējās ar citiem iestādes grupas bērniem.

Ražas svētku tirgus!

  Šā gada 9. oktobrī pirmsskolas izglītības iestādes āra teritorijā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais "Ražas svētku tirgus". Grupu "Spārītes", "Magonītes", "Mazputniņi" un "Bitītes" bērni kopā ar vecākiem bija sarūpējuši gardum gardus saldumus, dažāda sortimenta, ko tirgot tirdziņa norisē citu grupu bērniem. Bērni ne vien iejutās pircēju lomā, bet arī padziļinātāk iepazina pārdevēja profesiju. 

   Svētku norises laikā bija jūtamas bērnu pozitīvas emocijas, mirdzums actiņās, ko paspilgtināja svētku galvenie varoņi "Vāverīte" un "Ežuks".

 

  Paldies visiem iesaistītajiem svētku norises organizēšanā!!!

 

 

Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009