Augusts 2020  
P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

"Mēs sportojam Latvijai"

 

   Šā gada 12. un 13. novembrī pirmsskolas izglītības iestādē norisinājās sporta izpriecas visām vecuma bērnu grupām ar saukli "Mēs sportojam Latvijai".

   Bērnus sagaidīja sporta izpriecu galvenais varonis - Latvijas parastā vāverīte. Kopā ar vāverīti bērni piedalījās dažādās sporta izpriecās, kā veiklības stafetēs,  vispārattīstošie vingrojumi kopā ar dabas materiāliem, neizpaliekot arī bez atjautības uzdevumiem un kustību rotaļām.

  Pasākuma laikā bērni ne tikai stiprināja veselību, sportojot āra vidē, bet arī sadraudzējās ar citiem iestādes grupas bērniem.

Ražas svētku tirgus!

  Šā gada 9. oktobrī pirmsskolas izglītības iestādes āra teritorijā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais "Ražas svētku tirgus". Grupu "Spārītes", "Magonītes", "Mazputniņi" un "Bitītes" bērni kopā ar vecākiem bija sarūpējuši gardum gardus saldumus, dažāda sortimenta, ko tirgot tirdziņa norisē citu grupu bērniem. Bērni ne vien iejutās pircēju lomā, bet arī padziļinātāk iepazina pārdevēja profesiju. 

   Svētku norises laikā bija jūtamas bērnu pozitīvas emocijas, mirdzums actiņās, ko paspilgtināja svētku galvenie varoņi "Vāverīte" un "Ežuks".

 

  Paldies visiem iesaistītajiem svētku norises organizēšanā!!!

 

 

Tēvu diena 2018

     Pirmsskolas izglītības iestādē divas dienas svinēja "Tēvu dienu". Tēti kopā ar bērniem piedalījās dažādās sporta aktivitātēs, radošajās aktivitātēs darināja " Tēvu dienas" simboliku. Šā gada 13.septembrī pasākums noritēja "Pelēnu", "Taurenīšu", "Bizbizmārīšu", "Rūķīšu" un "Cerībiņas" grupiņām. Savukārt 14.septembrī tēvi kopā ar atvasēm piedalījās svētkiem veltītajās aktivitātēs no grupiņām, kā "Bitītes", "Mazputniņi", "Spārītes", "Magonītes".

     

 

                                   Paldies visiem dalībniekiem!

No 25.jūlija līdz 27.jūlijam Skolotāju biedrība ASNI, ar Liepājas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu, realizēja projektu "Plenērs "Ar pozitīvu domu nākotnei ROKU ROKĀ"". Līdzdarboties projektā tika uzaicināta biedrība "Liepziediņa bērnība" un Personības izaugsmes biedrība "Mēs - Sauleszaķim".  Mērķis bija iepazīt izglītību un profesionālo jomu pārstāvošās biedrības un veicināt sadarbību, lai turpmāk kopā organizētu jaunus pasākumus un projektus.

Šo triju dienu laikā tika: izteiktas idejas jauniem nākotnes sadarbības projektiem, treneres Sabīnes vadībā, aktīvi pavadīta Zumbas nodarbība, Guntai Krastiņai uzdrošinot, radītas gleznas.

  

 

be

 

Latvijas Veselības nedēļa arī mūsu iestādē 

 

Jaunais pirmsskolas izglītības vadlīniju projekts

 

Būtiskākās pārmaiņas mācību saturā un pieejā pirmsskolā saistītas ar lielāku uzsvaru uz vispārīgo jeb caurviju prasmju apguvi un paša bērna lielāku iesaisti mācībās... (skat....)

Pateicoties Skolotāju biedrības "ASNI" dalībai Liepājas Izglītības pārvaldes izsludinātajā izglītības projektu konkursā, tika rasta iespēja iegādāties gaismas molbertus. Ar kuriem bērni aizrautīgi darbojas gan brīvajā laikā, gan rotaļnodarbībās.

   

 

 

Uz zemeslodes, zem saules

mūs trīsarpus miljardu. Tajos

latviešu pusotra miljona tikai. Tas ir kā

pusotra piliena jūrā


Kāda var būt pusotra piliena dziesma par

sauli? Un tomēr -

 

uz zemeslodes, zem saules ir tāda tauta - latvieši,

uz zemeslodes, zem saules ir tautai dziesma par sauli:


Lec, saulīte, rītā agri,

Noej laiku vakarā,

No rītiņa sildīdama,

Vakarā žēlodama

/M. Čaklais/

15.novembra vakarā bērni kopā ar vecākiem godināja Latviju dzimšanas dienā. Pasākumu ar dziesmām piepildīja Emīlijas tētis un "Taurenīšu" un "Pelēnu"  grupu bērni.

Paldies pasākuma dalībniekiem un organizētājiem!

 

  Cien. vecāki!

Mūsu iestādes bērniem ir iespēja saņemt bezmaksas masāžas kursu.

Nepieciešams ģimenes ārsta nozīmējums (kurā norādīta masējamā ķermeņa daļa).


30.jūnijā pie mums ciemojās nometnes "Spociņa noslēpumi" dalībnieki.

Ar lielu interesi un aizrautību izbaudīja baskāju taku.

 

 

 

 

‹‹ Jaunāki raksti                Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009